Chcesz ruszyć z zamówieniami online? Skorzystaj z DirectBistro!

Od soboty 14 marca polskie lokale gastronomiczne są zamknięte dla gości. Można jednak zamawiać jedzenie na dowóz lub na wynos. Jeśli szukasz rozwiązania, które pozwoli ci szybko wdrożyć zamówienia online, to świetnie trafiłeś.

By wesprzeć restauracje, bistra, pizzerie i bary sushi zdecydowaliśmy się na czas kwarantanny udostępnić bezpłatnie naszą aplikację do zamawiania jedzenia onlineDirectBistro. Dzięki niej klienci mogą zamawiać jedzenie z twojego lokalu na wynos i na dowóz, a ty nie ponosisz żadnych opłat prowizyjnych. Już teraz dołącz swój lokal do listy punktów gastronomicznych dostępnych w DirectBistro i ułatw klientom zamawianie online.

New call-to-action

Zamawianie

Dzięki DirectBistro możesz w szybki sposób wprowadzić sprzedaż online w opcji na wynos lub z dowozem. Za pomocą aplikacji twoi klienci w wygodny i prosty sposób złożą zamówienie – potrzebny będzie im tylko smartfon lub tablet z zainstalowaną aplikacją, którą można pobrać na Google Play i App Store. Dzięki niej klienci mogą wybierać dania z twojego lokalu przeglądając dostępne menu, do którego możesz dodać zdjęcia i opisy potraw. Przy składaniu zamówienia można zaznaczyć opcję „dostawa bez kontaktu”.

Brak prowizji

Bardzo dużą zaletą DirectBistro jest to, że aplikacja ta nie pobiera prowizji za zrealizowane zamówienia, dlatego to świetne rozwiązanie dla lokali, które chcą tanim kosztem umożliwić klientom składanie zamówień przez internet.

Płatności

Z powodu epidemii koronawirusa klienci starają się maksymalnie zminimalizować kontakt z dostawcami i najchętniej wybierają płatność online. To ważne także z punktu widzenia restauratora, by w miarę możliwości chronić swoich pracowników przed ewentualnym narażeniem na kontakt z koronawirusem.

DirectBistro jest obsługiwane przez Przelewy24.pl, co umożliwia użytkownikom dokonywanie bezdotykowych płatności online. Zamówienia można opłacać również BLIKIEM.

Co więcej, DirectBistro jest w pełni zintegrowane z aplikacją sprzedażową POSbistro, dzięki czemu nie trzeba już osobno wprowadzać zamówień do systemu, bo wpadają tam automatycznie.

Vouchery w menu

DirectBistro pozwala wprowadzić w menu pozycje w charakterze voucherów przeznaczonych na określony cel. W niektórych restauracjach, jak np. Warsztat Cafe Restaurant służą one do ufundowania posiłku dla lekarzy, który zostanie przygotowany i dostarczony do szpitala przez pracowników lokalu. Bony (vouchery) mogą też być skierowane do lojalnych klientów, którzy chcą pomóc w funkcjonowaniu lokalu w trudnym czasie. Klienci mogą kupić je teraz, a wykorzystać po ponownym otwarciu restauracji, pubu czy baru.

 

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce, co skutkuje czasowym wstrzymaniem sprzedaży w lokalach gastronomicznych, chcemy zaoferować pomoc naszym partnerom biznesowym. Postanowiliśmy, że udostępnimy bezpłatnie nie tylko DirectBistro, ale również dwie inne aplikacje do obsługi zamówień wszystkim naszym klientom.

*Aby uruchomić w lokalu darmowe aplikacje niezbędne jest posiadanie zintegrowanego systemu sprzedażowego na tablety POSbistro. Obecnie przygotowaliśmy specjalną ofertę dla nowych klientów. By skorzystać z promocji, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego poniżej.Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *