Sprzedawaj w dowozie z

Ogłoszenie na obszarze Polski stanu zagrożenia epidemicznego wiąże się z restrykcyjnymi przepisami dotyczącymi prowadzenia sprzedaży w lokalach gastronomicznych. W Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. czytamy, że wprowadza się czasowe ograniczenie prowadzenia przez przedsiębiorców działalności (§ 5. 1. 1) a):

“polegającej na przygotowywaniu i podawaniu posiłków i napojów gościom siedzącym przy stołach lub gościom dokonującym własnego wyboru potraw z wystawionego menu, spożywanych na miejscu (ujętej w Polskiej Klasyfikacji Działalności w podklasie 56.10.A), z wyłączeniem realizacji usług polegających na przygotowywaniu i podawaniu żywności na wynos lub jej przygotowywaniu i dostarczaniu oraz działalności restauracyjnej lub barowej prowadzonej w środkach transportu, wykonywanej przez oddzielne jednostki”.

Aplikacje do obsługi dowozów

Obecnie wiele restauracji przestawia się na tryb dowozów lub wydawania posiłków na wynos. Jako producent wiodącego oprogramowania mobilnego dla gastronomii POSbistro posiadamy trzy aplikacje, które w znacznej mierze ułatwiają naszym klientom proces obsługi zamówień w dostawie. Postanowiliśmy, że do końca marca br. udostępnimy je bezpłatnie wszystkim  lokalom, które w obliczu zaistniałej sytuacji chcą uruchomić zamówienia online. Informujemy jednocześnie, że do ich obsługi konieczne jest posiadanie tabletu lub smartfona oraz dostępu do komputera, a także sprawnie działającego internetu.

Z jakich aplikacji możesz skorzystać w ramach naszej promocji?

DirectBistro – aplikacja, dzięki której Twoi klienci będą mogli przejrzeć menu i złożyć zamówienie online. DirectBistro umożliwia przeglądanie szczegółowych opisów dań, fotografii, a także cen posiłków w konkretnych punktach gastronomicznych. Aplikacja na Android oraz iOS do pobrania na Google Play i App Store.

New call-to-action

POSdriver – aplikacja pomagająca usprawnić pracę twoich kurierów. Umożliwia m.in. tworzenie kursów na podstawie gotowych zamówień, nawigowanie kierowcy, odbiór płatności czy szczegółowe raportowanie pracy kierowców i utargu. Załoga w lokalu ma również stały podgląd na to, gdzie aktualnie znajduje się kierowca, co pomaga estymować czas kolejnej dostawy. Aplikacja doskonale sprawdza się w przypadku sieci lokali. Aplikacja działa na telefonach z systemem Android.

New call-to-action

POScaller – aplikacja do szybkiego odbierania zamówień składanych drogą telefoniczną. POScaller pozwala na synchronizację telefonu z tabletem, dzięki czemu każde przychodzące połączenie wyświetla się również na ekranie i pokazuje kelnerowi dane teleadresowe oraz historię zamówień Klienta, który właśnie składa zamówienie. Aplikacja działa na telefonach z systemem Android.

Aby uruchomić w lokalu darmowe aplikacje niezbędne jest posiadanie zintegrowanego systemu sprzedażowego na tablety POSbistro. Obecnie przygotowaliśmy specjalną ofertę dla nowych klientów. Dowiedz się więcej.

New call-to-action

Aby skorzystać z promocji, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

aplikacja do zamówień online

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

4 thoughts on “Sprzedawaj w dowozie z

Comments are closed.