Customer Facing Display, czyli ekran dla klienta

Jeśli prowadzisz bistro, food truck lub innych punkt gastronomiczny niewymagający obsługi kelnerskiej, koniecznie powinieneś pomyśleć o zainstalowaniu specjalnego Modułu dla Klienta z ang. Customer Facing Display.

 

Interakcja sprzedażowa między kelnerem, a zamawiającym powinna być jak najbardziej przejrzysta. Klient powinien wiedzieć ile kosztuje każda z rzeczy, którą zamówił oraz jaka będzie suma na rachunku. W restauracji ta sprawa jest o wiele łatwiejsza ponieważ, każdy Gość dostaje kartę menu z aktualnymi cenami i może oszacować jaki będzie koszt całego zamówienia. Mniejsze punkty wspierają się tablicami lub bannerami z rozpiską dań, które nie zawsze są aktualne. Aby więc zapewnić klientom profesjonalną obsługę powinniśmy zamontować specjalny ekran CFD, informujący o zawartości rachunku, na którym będą mogli zobaczyć także zdjęcia potraw, które zamówili.

 

Moduł CFD umożliwia m.in. wyświetlanie wszystkich pozycji na rachunku wraz z ceną, oraz podsumowanie cenowe całego zamówienia. Ponadto, obok rachunku, wyświetlają się zdjęcia zamówionych potraw. Jest to idealne rozwiązanie do profesjonalnej obsługi klientów przy ladzie.

 

 

Oprócz funkcji czysto informacyjnej, CFD pełni również funkcję nośnika marketingowego, ponieważ w międzyczasie możemy wyświetlać dowolne treści reklamowe w formie prezentacji. Taka funkcja może znacznie wpłynąć na wyniki sprzedażowe w twoim lokalu, ponieważ stojąc bezpośrednio przed ekranem, klient dowie się o różnych, zachęcających do zakupu promocjach.

 

Moduł działa wyłącznie z systemem sprzedażowym na tablety POSbistro. Z tej funkcji mogą korzystać zarówno nowi jak i obecni klienci POSbistro. Aby go uruchomić, potrzebny jest jedynie tablet i stojak (najlepiej mocujący oba urządzenia jednocześnie).

 

To jak, gotowy wzmocnić nowoczesny wizerunek Twojego lokalu?

 

Zamów POSbistro już dziś!

POSbistro system dla gastronomii na tablety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *