Platforma DirectBistro ruszyła! Udostępnij klientom bezpośredni link do Twojego menu

Do tej pory DirectBistro działało wyłącznie jako aplikacja mobilna na smartfony. Ale odpowiadając na potrzeby użytkowników i restauratorów, opracowaliśmy wersję web, dostępną w przeglądarce internetowej. Ponadto, w pełni funkcjonalne menu z DirectBistro można zamieścić na stronie internetowej restauracji, a tym samym maksymalnie skrócić proces sprzedaży!

Żeby zamówić jedzenie przez DirectBistro nie trzeba już instalować aplikacji na swojej komórce – wystarczy skorzystać z przeglądarki internetowej. Platforma DirectBistro posiada wszystkie najczęściej spotykane funkcjonalności stron do zamawiania jedzenia, czyli wyszukiwanie restauracji, przeglądanie menu, zamawianie na dowóz, na wynos czy pre-order, różne opcje płatności i tworzenie własnego konta. 

Restauracja może w prosty sposób przekierować swoich klientów bezpośrednio do swojego menu na platformie. Wystarczy, że udostępni link do profilu restauracji w DirectBistro (Link Menu) na swoich profilach, np. na Facebooku. Jeden klik i klient przegląda aktualne menu, promocje i może wygodnie złożyć zamówienie.

 

DirectBistro oferuje również specjalny widget (Virtual Menu), który pozwala umieścić w pełni funkcjonalne menu z platformy na stronie www restauracji, z której klienci będą mogli bezpośrednio złożyć zamówienie. Zamieszczone menu można personalizować – modyfikować kolory, tło, fonty – tak, by jak najlepiej komponowało się ono z wyglądem strony restauracji. 

 

Virtual Menu

Jak wygląda zamawianie przez platformę DirectBistro?

Po wejściu na platformę DirectBistro należy w wyszukiwarkę wprowadzić adres, na podstawie którego wyświetli się lista dostępnych restauracji. Widoczne przy nich ikony informują o opcjach dostawy, płatności, odległości do adresu i o minimalnym zamówieniu.

Na podstawie swojej lokalizacji klient może również przejrzeć mapkę, na której widać położenie lokali gastronomicznych, dostępnych w DirectBistro. 

Po wybraniu konkretnej restauracji wyświetli się jej menu, podzielone na rozwijalne sekcje. Każdej pozycji może towarzyszyć zdjęcie dania dodane przez lokal. 

Restauracja może ustawić różne opcje zamówienia (dostawa, na wynos, pre-order) oraz płatności (online, przy odbiorze lub kartą klienta). 

Co daje założenie konta w DirectBistro?

Po utworzeniu konta można zamawiać jedzenie przez DirectBistro i korzystać z zapisanych adresów, pod które dostarczane było jedzenie, a także przeglądać historię zamówień. DirectBistro pozwala również zbierać punkty lojalnościowe i wydawać je na kolejne zamówienia.

Menu z DirectBistro na twojej firmowej stronie

Specjalny widget pozwala sprzedawać online również na stronie restauracji. Klienci, którzy szukają na niej informacji o menu mogą od razu złożyć zamówienie – identycznie jak przez platformę DirectBistro. Maksymalnie skraca to proces sprzedażowy. Dodatkowo widget pozwala dopasować menu graficznie do wyglądu strony lokalu, aby razem stanowiły spójną całość. Poniżej przykład 🙂 

 

Jeśli chcesz dodać swoją restaurację do platformy DirectBistro i wykorzystywać linki do aktywnego menu  lub umieścić menu na własnej stronie internetowej zapytaj o naszą najnowszą ofertę dotyczącą sprzedaży online!

Na bazie platformy DirectBistro stworzyliśmy rozwiązanie do sprzedaży swoimi kanałami – Facebookiem i własną stroną WWW. Dowiesz się więcej klikając w poniższy banner Virtual Menu.

New call-to-action

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

3 thoughts on “Platforma DirectBistro ruszyła! Udostępnij klientom bezpośredni link do Twojego menu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *