Delivery Week – restauracyjne doświadczenie przy Twoim stole!

Właśnie trwa Delivery Week, czyli Restaurant Week w nowym, wyjątkowym wydaniu. Klienci nie mogą zasiąść przy restauracyjnym stole, ale mogą zamówić wysokiej jakości dania do swojego domu. Na www.DeliveryWeek.pl można już zamawiać 2-daniowe autorskie menu w festiwalowej cenie 35 zł, do wyboru z bezkontaktową dostawą lub odbiorem własnym. Akcja obejmuje Białystok, Kraków, Lubelskie, Łódź, Poznań, Silesię, Szczecin, Trójmiasto, Warszawę, Wrocław.

Wiosenna edycja festiwalu musiała zostać przełożona ze względu na wybuch epidemii koronawirusa. Jednak organizatorzy zdecydowali się zmodyfikować zasady wydarzenia i umożliwić restauracjom dalsze wydawanie posiłków. Szefowie kuchni przygotowują autorskie dania, które są przystosowane do transportu i smakują równie świetnie w domowym zaciszu, co w restauracji. Delivery Week to świetny sposób na urozmaicenie posiłków i pomoc polskim restauracjom. 

Autorski posiłek z restauracji to świetne urozmaicenie przymusowego pobytu w domu, ale też pomoc walczącym o przetrwanie restauracjom – mówią organizatorzy Festiwalu Paweł Światczyński i Maciek Żakowski – Dla niezależnych, rodzinnych przedsiębiorstw to niebywale trudny czas, ważą się ich losy. Po przełożeniu wiosennej edycji Restaurant Week wszystkie nasze moce postanowiliśmy wykorzystać, by pomóc restauracjom. Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu wspaniałych Gości to się uda!

Bezpieczeństwo Gości jest priorytetem. Dlatego proces przygotowania i dostawy dań poddany został ostrym zaleceniom sanitarno-epidemiologicznym. Według zaleceń, jedzenie ma być przygotowywane w maskach i rękawiczkach higienicznych, strefy dostaw nie mogą się przenikać, a Dostawcy muszą często dezynfekować ręce i pojazdy. Odbiór własny lub dostawa odbywają się bezkontaktowo.

Goście mogą zamawiać dania wegetariańskie, rybne, wegańskie i mięsne. Podobnie, jak podczas Restaurant Week, zamówienia można składać online najpóźniej dzień wcześniej. Tym razem do godziny 23.00 na następny dzień i kolejne. Na stronie DeliveryWeek wybiera się i opłaca liczbę zestawów festiwalowych oraz termin i godzinę dostawy (między 12.00 a 21.30). Festiwal potrwa do odwołania.

Mimo wprowadzony zmian, festiwal nadal kieruje się zasadą #SzanujJedzenie. Dzięki zamówieniom na posiłki, które składane są z wyprzedzeniem restauracje wiedzą jaką ilość jedzenia powinny przygotować dla klientów, a tym samym unikają marnowania żywności. 

*Tekst powstał we współpracy z organizatorami Delivery Week – wykorzystane grafiki pochodzą z materiałów prasowych.

New call-to-action

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *