Jak zarabiać na dowozach jedzenia – nowy darmowy ebook od POSbistro!

Prezentujemy Państwu naszą najnowszą publikację, w której znajdziecie informacje o tym jak powinna wyglądać bezkontaktowa dostawa, jak zmienia się rynek dostaw jedzenia w Polsce i na świecie i jakie są najczęściej wybierane sposoby dostawy.

Rynek dostaw jedzenia w Polsce dynamicznie się rozwija i jest to bardzo ważny sygnał dla restauratorów. Już od kilku lat międzynarodowe firmy zajmujące się dostawą jedzenia otwierają w Polsce swoje filie, a ich ciekawe akcje marketingowe i promocyjne upowszechniają nawyk zamawiania posiłków do domu, pracy lub na specjalne okazje. 

Ogłoszenie na obszarze Polski stanu zagrożenia epidemicznego wiąże się z restrykcyjnymi przepisami dotyczącymi prowadzenia sprzedaży w lokalach gastronomicznych. Dowozy posiłków mają aktualnie niebagatelne znaczenie, ponieważ obok wydawania zamówień na wynos są jedyną formą sprzedaży w restauracjach

Z powodu obecnej sytuacji w naszym ebooku nie mogło zabraknąć materiału dotyczącego zachowania środków bezpieczeństwa dowozu posiłków w trakcie epidemii. Dzięki uprzejmości Stavy tego jak przebiega przebiega bezkontaktowa dostawa dowiedzą się Państwo z przejrzystej ikonografiki.

W ebooku znajduje się również wywiad z prezesem Stavy, panem Pawłem Aksamitem, z którego można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat rynku dowozów jedzenia w Polsce. 

Zrealizowaliśmy także artykuł we współpracy z naszym klientem – restauracją szybkiej obsługi Chilli Chicken – któremu rozwiązania technologiczne POSbistro pozwoliły znacząco przyspieszyć realizację zamówień w lokalu, jak i w dowozie.

Zapraszamy do pobrania naszego najnowszego materiału. Życzymy przyjemnej lektury!Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 164 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

3 thoughts on “Jak zarabiać na dowozach jedzenia – nowy darmowy ebook od POSbistro!

  • Witam, czy musi restauracja mieć swoich dostawców żeby skorzystać z waszej platformy?

    Reply
    • Tak, trzeba mieć swoich dostawców. Aplikacja POSdriver pomaga kierowcy w obsłudze dowozów, natomiast aplikacja DirectBistro pozwala na zbieranie zamówień online.

      Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *