Integracja POSbistro z Paymax

Dzięki połączeniu POsbistro i Paymax nasi użytkownicy otrzymali brakujące ogniwo – w pełni mobilne płatności! Integracja pozwoliła skrócić czas transakcji i wyeliminować pomyłki kelnerów wynikające z wprowadzania błędnych kwot na tradycyjnym terminalu. Nasi kontrahenci zyskali również większą kontrolę nad płatnościami – wirtualne konto Paymax do podglądu zestawień płatności, którym mogą wygodnie zarządzać online.

Połączenie POSbistro i Paymax skraca czas transakcji, tym samym przyspiesza proces obsługi klienta. Zaletą tego rozwiązania jest również pełna mobilność – pracownicy punktów gastronomicznych mogą sprzedawać w dowolnym miejscu lokalu (również w ogródkach)

Jak to działa?

Komunikacja aplikacji POSbistro z terminalem Paymax odbywa się przez bluetooth. Program POSbistro przesyła kwotę zamówienia do PIN-Pada. Klient za pomocą karty płatniczej autoryzuje transakcję (podaje PIN). Po autoryzacji płatności komunikat jest zwracany do aplikacji POSbistro.

Z punktu widzenia klienta proces płatności się nie zmienia, ale z punktu widzenia właściciela lokalu korzyści są nieocenione!

Warto dodać, że korzystanie z takiego rozwiązania jest bardzo bezpieczne, gdyż POSbistro nie przechowuje żadnych informacji o kartach i ich właścicielach.

Jakie ma to znaczenie dla rynku?

To prawdziwa innowacja na rynku! Prócz oszczędności czasu oferuje również pełną swobodę użytkowania. Konkurencyjne terminale są nie tylko droższe, ale większość z nich to ciągle stacjonarne urządzenia. Paymax jest natomiast w pełni mobilny.

Rozwiązanie wygrywa również jeśli chodzi o finanse. Koszt prowizji jest stały, niezależnie od typu karty. W odróżnieniu od konkurencji nie ma ukrytych kosztów. Jeśli restauracja decyduje się na zakup abonamentu POSbistro, średnia prowizja od transakcji zmniejsza się o prawie 50%!

POSbistro – mobilny punkt sprzedaży!

POSbistro to innowacyjne oprogramowanie na tablet, które zastępuje drogie i przestarzałe systemy sprzedażowe. Wyróżnia je bogactwo funkcjonalności przy zachowaniu prostej obsługi i niewielkich kosztów użytkowania. Dodatkowym bonusem są bezpłatne aktualizacje oraz wsparcie serwisowe w ramach wykupionego pakietu.

Aplikacja POSbistro daje możliwość zarządzania lokalem zdalnie – z każdego miejsca na świecie! Wystarczy tablet z systemem Android, i abonament od 49 zł miesięcznie abyś mógł unowocześnić swój lokal, zwiększyć jego wydajność, zadowolenie klientów i cieszyć się rosnącymi zyskami.

Agnieszka Śliwińska/www.posbistro.com

POSbistro system dla gastronomii na tablety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *