Jak nie marnować jedzenia i monetyzować straty w restauracji? WEBINAR 24.03

Prowadzisz restaurację? Zobacz jak ograniczyć marnotrawstwo jedzenia i zmniejszyć koszty niesprzedanych produktów! Weź udział w bezpłatnym webinarze, który współorganizujemy wraz z Too Good To Go w czwartek 24 marca o 18:00!

Marnowanie jedzenia to globalny problem, który nie tylko negatywnie wypływa na naszą planetę, ale również generuje straty, m.in dla lokali gastronomicznych. By zaprezentować właścicielom restauracji skuteczne sposoby jak przeciwdziałać wyrzucaniu jedzenia i zmniejszyć liczbę niesprzedanych dań organizujemy wraz z Too Good To Go darmowy webinar.

W czwartek 24 marca o godzinie 18:00 rozpoczniemy webinar „Jak nie marnować jedzenia i monetyzować straty w restauracji?”, podczas którego opowiemy o metodach walki ze stratami jedzenia w restauracji i o tym jak zamiast wyrzucać, zacząć generować zyski.

By wziąć udział w bezpłatnym spotkaniu online zarejestruj się TUTAJ lub kliknij w banner poniżej.

New call-to-action

Organizatorami wydarzenia są:

Too Good To Go – aplikacja do walki z marnotrawieniem jedzenia, która pozwala lokalom gastronomicznym sprzedawać produkty, które inaczej poszłyby na straty, a klientom gastronomii ratować niesprzedane posiłki.

POSbistro – mobilne oprogramowanie dla gastronomii z modułem do zarządzania magazynem i kontrolowaniem stanu produktów. POSbistro ułatwia analizowanie zapotrzebowań lokalu gastronomicznego i zamawianie odpowiedniej ilości towaru, dzięki narzędziom do kontroli stanów magazynowych i automatycznie generowanym listom zakupów.

Bistro Olkuska – restauracja, która z powodzeniem wykorzystuje u siebie aplikację Too Good To Go i umożliwia klientom rezerwowanie posiłków o obniżonej cenie.

Podczas webinaru omówimy takie zagadnienia jak:

  • Jak i gdzie marnujemy jedzenie w Polsce?
  • Wpływ marnowania jedzenia na społeczeństwo, środowisko, ekonomię
  • Wyrzucając do kosza 1 banana marnujemy tyle wody, ile potrzebne jest do 10-minutowego prysznica – czyli kilka faktów!
  • Too Good To Go, czyli proste rozwiązanie na ograniczenie marnowania w Twoim lokalu: jak to działa i co możesz zyskać?
  • Współpraca z Too Good To Go głosem naszego partnera – Bistro Olkuska
  • Co jeszcze możesz zrobić, by ograniczyć straty w Twoim lokalu?

Wydarzenie odbędzie się poprzez platformę Clickmeeting – zarejestruj się TUTAJ lub kliknij w banner poniżej.

Do usłyszenia!

New call-to-action

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *