Wprowadzamy opcję dostawy bezkontaktowej do DirectBistro!

W obliczu epidemii koronawirusa pragniemy zapewnić użytkownikom naszych aplikacji możliwość skorzystania z jak najbezpieczniejszych opcji dowozu. Dlatego wprowadziliśmy do DirectBistro możliwość wybrania bezkontaktowej dostawy. Zobacz jak proste jest zamawianie posiłków z naszą aplikacją!

Jak działa DirectBistro?

DirectBistro to aplikacja na telefon, za pomocą której możesz przeglądać menu wielu lokali gastronomicznych, zamawiać z nich posiłki i opłacać je online. Wystarczy, że pobierzesz aplikację z Google Play lub App Store na swój smartfon.

Mając na uwadze bezpieczeństwo użytkowników DirectBistro, wprowadziliśmy nową funkcję, która jest szczególnie znacząca w czasie pandemii koronawirusa. Od teraz podczas składania zamówienia można wybrać opcję “dostawa bez kontaktu”. Kurier zostanie powiadomiony o tym, żeby zostawić zamówienie przy drzwiach lub w wyznaczonym miejscu, zamiast wręczać je bezpośrednio klientowi. 

Zobacz jak proste jest zamawianie z opcją “dostawy bez kontaktu” w DirectBistro: 

Chcesz wesprzeć pobliską gastronomię? Zamawiaj przez DirectBistro

Obecnie lokale gastronomiczne w Polsce mogą realizować tylko zamówienia na dowóz lub na wynos. Z tego powodu część lokali całkowicie zrezygnowała z wydawania posiłków. Te, w których nadal można coś zamówić często korzystają z usług platform do zamawiania jedzenia i płacą prowizje za każdą dostawę. 

Jeśli zależy ci na tym, by wesprzeć lokale gastronomiczne zamawiaj ich jedzenie przez DirectBistro. Aplikacja nie pobiera od restauratorów opłat prowizyjnych, dlatego zarabiają oni więcej na zrealizowanych zamówieniach. 

New call-to-action

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *