Podsumowanie roku 2019 z POSbistro

Święta już za nami, więc teraz czas przygotować się na nadejście Nowego Roku! To najlepszy moment na podsumowanie ostatnich 12 miesięcy. 

Jak Tobie minął 2019? Nam bardzo pracowicie – zobacz sam! 

W roku 2019 wzięliśmy udział w dwóch dużych wydarzeniach branżowych. W marcu prezentowaliśmy system POSbistro na warszawskich targach EuroGastro 2019, gdzie zorganizowaliśmy… Randkę z ekspertem z gastronomii! Konsultacje cieszyły się dużym zainteresowaniem (była to już druga edycja!) i wierzymy, że nasi Klienci wynieśli z nich wiele cennych rad i informacji.

Jesienią można nas było spotkać na targach HORECA w Krakowie. Tym razem byliśmy współorganizatorem wydarzenia F&B Day – cyklu wykładów i szkoleń skierowanego do kierowników i właścicieli gastronomii. Była to dla nas okazja do zaprezentowania naszej aplikacji usprawniającej dowozy – POSdriver

Na naszym blogu pojawiło się dużo nowych treści związanych z prowadzeniem gastronomii. Jeśli interesujesz się rynkiem dostaw jedzenia polecamy artykuł: Rynek dostaw jedzenia a wpływ na rozwój Twojego biznesu.

Ostatnio gorącym tematem stało się rozporządzenie dotyczące kas fiskalnych w formie oprogramowania – prezentujemy zbiór artykułów z najważniejszymi informacjami o kasach wirtualnych

Przygotowaliśmy też nowe darmowe ebooki! Może zainteresuje Cię któryś ze świeżutkich poradników: 

  • Środki na modernizację 
  • Inwestycje posezonowe
  • Tworzenie umowy franczyzowej w gastronomii. Na co zwrócić uwagę? 

Sprawdź naszą POSbistrową biblioteczkę i dowiedz się, jak sprytnie zarządzać swoim biznesem!

Nieustannie rozwijamy POSbistro, by zapewnić naszym Klientom możliwie najlepsze oprogramowanie sprzedażowe. W roku 2019 wprowadziliśmy dwie duże aktualizacje systemu – w lutym i w październiku. Poza tym wprowadziliśmy takie funkcje jak: 

  • Możliwość opłacenia rachunku BLIKiem,
  • Self-service w eMenu, czyli moduł do samoobsługi,
  • Drukarki fiskalne i integracja z protokołami online.

Opracowaliśmy też wyjątkowe rozwiązania dla lokali o szczególnych potrzebach: 

  • Buzzer – wysyła klientom powiadomienie o gotowym zamówieniu za pomocą notyfikacji, wiadomości SMS lub e-mail,
  • Kioski samoobsługowe – znacznie zmniejszają kolejkę i wydawanie zamówień,
  • Produkt czasowy – to rozwiązanie świetnie sprawdza się w parkach rozrywki, jak np. parki trampolin – klient płaci stawkę za określony czas.

Wprowadziliśmy nowy program partnerski – wynagradzamy Klientów za polecenie naszego systemu innym lokalom. Dzięki poleceniom POSbistro możesz zyskać zniżki na abonament! Sprawdź koniecznie → Program partnerski

W roku 2019 udało nam się znacząco usprawnić system i nawiązać współpracę z wieloma nowymi punktami gastronomicznymi. Nasz system POS zawitał m.in. do Elektrowni PoWiśle, Gdańskiej Stacji Food Hall czy też Areny Gliwice. 

Dziękujemy naszym Klientom, za zaufanie jakie okazali nam w roku 2019 i mamy nadzieję, że będziemy mogli służyć swoją pomocą w budowaniu i rozwijaniu wielu lokali gastronomicznych również w roku 2020. Życzymy Państwu dalszych sukcesów, udanych inwestycji i pomyślności w Nowym Roku!

Zespół POSbistro

New Call-to-action

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *