POSbistro w showroomie Samsunga!

POSbistro Samsung Showroom

Z wielką przyjemnością informujemy, że od jesieni tego roku, nasz produkt, czyli mobilne oprogramowanie dla gastronomii POSbistro, można oglądać i testować w najnowszym salonie Samsunga w Warszawie przy ulicy Postępu 14. Samsung, jako oficjalny partner firmy POSbistro, zdecydował się na zaprezentowanie naszej usługi wśród rozwiązań dedykowanych klientom biznesowym.

W showroomie możemy zobaczyć mnóstwo rozwiązań typu Digital Signage, czyli nośników, a także oprogramowania umożliwiającego tworzenie, publikowanie oraz zarządzanie treściami wizualnymi w lokalu oraz w przestrzeni publicznej. Do zaprezentowania pełni funkcjonalności POSbistro, wykorzystano m.in. tablety, wyświetlacze, smartphony laptop oraz smartwatch, na których prezentowane są:

  • Mobilna aplikacja sprzedażowa POSbistro, która działa w chmurze i komunikuję się z pozostałymi urządzeniami drogą elektroniczną. Największą zaletą dla restauratora jest to, że dzięki niej można przyjmować zamówienie w dowolnym miejscu w lokalu oraz poza nim, a także komunikować się z kuchnią za pomocą tabletu. Do prezentacji aplikacji wykorzystano tablety Samsung TAB S2  T713 oraz T715, 8 calowe, wygodne do przenoszenia z miejsca w miejsce.  
  • Moduł kuchnia, czyli moduł umożliwiający kucharzowi odbiór zamówień od kelnera za pomocą tabletu oraz przekazywanie informacji zwrotnej. To rozwiązanie pomaga wielu restauracjom przyspieszyć proces realizacji zamówień oraz uniknąć pomyłek.  Do prezentacji modułu wykorzystano tablet Samsung TAB Active T365, przeznaczony do pracy w trudnych warunkach na zewnątrz lub pomieszczeniach specjalnych np. kuchnia

POSbistro Samsung Showroom2

  • E-menu to moduł aplikacji POSbistro umożliwiający przeglądanie menu, a także szczegółów dotyczących potraw na ekranie tabletu. Dzięki e-menu możliwe jest również przywołanie kelnera do stolika, kiedy klient jest już gotowy do złożenia zamówienia.  Moduł został przedstawiony na tabletach Samsung TAB S2 T813, T815 oraz T819, ekran 9.7 cala 
  • Aplikacja POSowner, czyli aplikacja służąca do kontroli sprzedaży, rachunków, a także tego czym aktualnie zajmuje się personel z poziomu smartphona. Aplikację zainstalowano na smartphonie Samsung NOTE 4 (N910), idealnym urządzeniu dla przedsiębiorców. 
  • Panel administracyjny to część aplikacji POSbistro dedykowana właścicielom oraz managerom lokalu gastronomicznego, która służy do m.in. zarządzania (np. menu, magazynem, polityką cenową), rozliczania czasu pracy personelu, czy generowania raportów i statystyk sprzedażowych. Zmiany w panelu możemy wprowadzać w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca na ziemi, ponieważ cały system opiera się na chmurze obliczeniowej. Wszelkie wprowadzone przez nas modyfikacje, będą automatycznie widoczne na ekranie tabletów w lokalu. Podobnie w odwrotną stronę, wszelkie dane sprzedażowe lub inne (wprowadzane z poziomu tabletu), automatycznie wyświetlać się będą w panelu administracyjnym, dzięki czemu szef/manager ma zawsze aktualne informacje o tym, co dzieję się w jego lokalu.
  • Moduł prezentacji to kolejna z funkcjonalności systemu POSbistro która umożliwia zintegrowanie systemu z elektronicznym wyświetlaczem, na którym prezentowane są wszelkiego typu dynamiczne treści. Ekran taki może być umieszczony wewnątrz lub na zewnątrz lokalu i wyświetlać dowolne treści, które zachęcą naszych gości do zakupu. 
  • Aplikacja na zegarek typu Smartwatch POSpager, usprawnia komunikację między kuchnią, a kelnerem poprzez system notyfikacji, informujący o gotowości zamówienia do odbioru. Na zegarku wyświetlają się również pomocne informacje dot. zamówienia. Aplikację przedstawiono na smartwatchu Samsung  Gear S2.

POSbistro Gear S2

Firma POSbistro rekomenduje urządzenia Samsung, gwarantując przy tym ich niezawodność, a także funkcjonalność i łatwość obsługi. Eksperci firmy Samsung, czekają na Państwa przy ulicy Postępu 14 w Warszawie, aby zaprezentować najlepszy zestaw do potrzeb Państwa biznesu.

Posbstro Presentation Samsung

Czytaj również: Czym wyróżnia się POSbistro? Czyli podstawy, które powinieneś znać zanim kupisz system

Autor: Izabela Głód

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *