POSbistro – kilka słów o nas

Jesteśmy młodą i dynamiczną firmą, założoną przez pasjonatów, którzy postanowili wnieść nową jakość na polski rynek oprogramowania sprzedażowego typu POS. Chcemy pomagać przedsiębiorcom w prowadzeniu biznesu w sposób prosty, efektywny i atrakcyjny finansowo.

POSbistro to innowacyjne oprogramowanie dla gastronomii. Pozwala na pełną mobilność sprzedaży, prestiżową obsługę klientów za pomocą tabletu, łatwe zarządzanie sprzedażą oraz kontrolowanie magazynu. Te zalety zostały docenione i nagrodzone na Targach HoReCa 2013 w Krakowie; POSbistro otrzymało Nagrodę Główną jako Najlepszy Produkt Targów w kategorii Oprogramowanie oraz wyróżnione w kategorii Oprogramowanie Sal Restauracyjnych i Barów na Międzynarodowych Targach EuroGastro 2014 w Warszawie.

www.posbistro.com

Nieustannie pracujemy nad nowymi funkcjonalnościami naszego systemu, ponieważ zależy nam na tym, by w pełni odpowiadał on potrzebom naszych klientów. Na przestrzeni lat poszerzyliśmy naszą ofertę o aplikacje, które pomagają w kontrolowaniu biznesu, zarządzaniu zamówieniami i pracą dostawców. Najważniejsze z nich to:

Aplikacja POSowner to wyjście naprzeciw właścicielom i menedżerom restauracji. Dokładne dane o Twojej restauracji są przekazywane i regularnie odświeżane w Twoim telefonie. Aplikacja POSowner działa wyłącznie z systemem do zarządzania restauracją POSbistro – system zbiera i wysyła informacje o sprzedaży, które następnie są przechowywane w wirtualnej chmurze.

POSdriver to w pełni zintegrowana z systemem POSbistro aplikacja dla dostawców, która agreguje zamówienia i pomaga dostarczyć je możliwie najszybciej do klienta. POSdriver umożliwia m.in. tworzenie kursów na podstawie gotowych zamówień, nawigowanie kierowcy, odbiór płatności czy szczegółowe raportowanie pracy kierowców i utargu.

POScaller pozwala przyspieszyć proces odbioru i realizacji zamówień telefonicznych w Twoim lokalu, dzięki synchronizacji telefonu z systemem POSbistro. Dzięki czemu, każde przychodzące połączenie wyświetla się również na ekranie tabletu i pokazuje kelnerowi dane teleadresowe, oraz historię zamówień Klienta, który właśnie składa zamówienie.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą dobrać rozwiązanie idealne dopasowane do Państwa biznesu.

Nasz system POS można testować za darmo – poniżej link do darmowego demo.

Ebook_POSbistro_Praktyczny_Poradnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *