Pub Jabeerwocky sprzedaje swoje piwa w kartonach!

Zastanawiacie się jak radzą sobie puby po wprowadzeniu kwarantanny? Większość z nich się zamknęła, ale są też takie, które szukają sposobów by móc nadal funkcjonować. Zobaczcie co dla swoich klientów przygotował pub JABEERWOCKY!

Wydawanie zamówień na dowóz lub na wynos to obecnie jedyna dozwolona forma sprzedaży. By nadal zarabiać, wiele lokali gastronomicznych zaczęło organizować kierowców i własne kanały do zamówień online. Jednak puby czy bary nie mają możliwości wydawania posiłków, a ich działalność opierała się na spotkaniach towarzyskich, a takie funkcjonowanie jest obecnie niemożliwe. Dlatego jedynym rozwiązaniem wydawałoby się całkowite zamknięcie… Ale czy na pewno? Właściciele pubu JABEERWOCKY wpadli na genialny pomysł – umożliwili klientom zakup piwa z opcją na wynos!

Boxy JABEERWOCKY i świętowanie reotwarcia

Piwiarnie JABEERWOCKY mieszczą się w Warszawie i Poznaniu i są znane z dużego wyboru rzemieślniczych piw. JABEERWOCKY warzy również własne piwo. Póki co we współpracy z innymi browarami, ale już niebawem otwiera własną produkcję pod Warszawą. Wprowadzona kwarantanna zmusiła właścicieli lokalu do zamknięcia go dla gości. Jednak teraz piwiarnie wprowadzają nowatorski model sprzedaży!

W swoich dwóch lokalizacjach – w Poznaniu i Warszawie – JABEERWOCKY wprowadził możliwość zakupu voucherów poprzez aplikację DirectBistro. Vouchery te są dostępne w dwóch wersjach. 

Pierwsza z nich pozwala na zakup tzw. BOXÓW JABEERWOCKY. Klient może zakupić box, czyli karton piw mieszczący 20 butelek i odebrać go z lokalu we własnym zakresie.

Do wyboru są 3 różne boxy, w każdym butelki piw w dwóch rodzajach.

Ale to nie wszystko! Klienci mogą wesprzeć piwiarnie kupując voucher na przedpłacone piwo! Choć piwo kupuje się teraz, to można je odebrać po ponownym otwarciu lokali, podczas specjalnego wydarzenia: Wspieraj polski Craft – a po wszystkim świętujmy w JABEERWOCKY! 

Jak działają vouchery w DirectBistro?

W DirectBistro – aplikacji do zamawiania jedzenia online restaurator może dodać do menu swojego lokalu pozycję-voucher na określony cel. Opłacone vouchery mogą być realizowane od razu, a pozyskane w ten sposób środki przeznaczone np. na przygotowanie posiłku dla akcji społecznej, takiej jak np. Posiłek dla Lekarza.

Vouchery mogą być również realizowane w przyszłości, np. po ponownym otwarciu lokalu. Często klienci chcą wesprzeć lokal, ale nie wiedzą jak lub nie są świadomi tego, że potrzebuje on pomocy w tym trudnym czasie. Vouchery umożliwiają taką pomoc i są bardzo łatwe w obsłudze, zarówno dla klienta, jak i dla właściciela lokalu.

Przypominamy, że DirectBistro nie pobiera prowizji od restauratorów, obsługuje bezdotykowe płatności przelewy24.pl oraz BLIK i posiada opcję “dostawy bez kontaktu”. 

Jesteś klientem POSbistro? W takim razie możesz prowadzić sprzedaż online przez DirectBistro za darmo – wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my pomożemy ci skonfigurować konto!

Jeśli nie jesteś klientem POSbistro, to możesz korzystać z DirectBistro za jedyne 99 zł miesięcznie. To jedyna opłata, jaką do Ciebie pobierzemy! Sprawdź naszą wyjątkową ofertę i realizuj zamówienia online tanim kosztem. 

W obu przypadkach skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza ⇓Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

One thought on “Pub Jabeerwocky sprzedaje swoje piwa w kartonach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *