Rusza Akademia POSbistro! Zapraszamy na kurs dla pizzerii

Akademia POSbistro to cykl szkoleń dla klientów POSbistro, na których pokazujemy jak w pełni wykorzystać możliwości systemu POS w ich konkretnym biznesie gastronomicznym. Zaczynamy od kursu dla PIZZERII!

Jeśli jesteś naszym Klientem i prowadzisz pizzerię, weź udział w naszej Akademii. Podczas 4 spotkań online mówimy kluczowe dla pizzerii funkcje i moduły naszego systemu POS.

Dowiesz się jak:

  • przyspieszyć proces przyjmowania i realizacji zamówień,
  • sprzedawać więcej za pomocą systemu rekomendacji,
  • zyskać stałych klientów, dzięki programom lojalnościowym,
  • minimalizować straty poprzez kontrolowanie magazynu i funkcjonowania pizzerii.

Link do kursu online umieściliśmy w bannerze w Panelu Administracyjnym POSbistro!

Poniżej harmonogram naszego kursu dla pizzerii:

  • Etap 1 – tworzenie menu i konfiguracja danych – 21 kwietnia o 10:00
  • Etap 2 – obsługa sprzedaży – 28 kwietnia o 10:00
  • Etap 3 – raporty i kontrola – 5 maja o 10:00
  • Etap 4 – zarządzanie magazynem – 12 maja o 10:00

By dostać się na kolejne etapy szkolenia, należy wziąć udział we wcześniejszym szkoleniu! Dlatego serdecznie zapraszamy do zapisywania się na pierwsze szkolenie, które odbędzie się 21 kwietnia. Link do zapisów wysłaliśmy drogą mailową, ale jest on dostępny również w bannerze w Panelu Administracyjnym POSbistro.

Weź udział w środowych szkoleniach dla pizzerii, odśwież swoją wiedzę i zacznij wykorzystywać POSbistro na 100%!

Nasz cykl szkoleń jest całkowicie darmowy i przeznaczony dla klientów POSbistro. Dodatkowo osobom, które wezmą udział w spotkaniu udostępnimy nagranie ze szkolenia na cały tydzień.

Jeśli jesteś właścicielem lokalu gastronomicznego, ale nie pracujesz na POSbistro, pobierz darmowe demo i testuj nasz system POS przez 14 dni! Poznaj nasze intuicyjne i proste w obsłudze narzędzie, które pozwoli Ci szybciej realizować zamówienia i czerpać większe korzyści z prowadzonego biznesu gastronomicznego!

Sprawdź szczegóły

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *