System POS na telefon dla restauracji, czy to dobry pomysł?

Każdy lokal chcący uzyskać zadowolenie klientów z obsługi i zachęcić ich do ponownego odwiedzenia lokalu, stara się świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie. Jak jednak robić to efektywnie? Mamy dla Was nowoczesne rozwiązanie, które usprawnia obsługę kelnerską oraz pomaga zwiększyć wyniki sprzedaży. Mowa o module Terminal Mini od POSbistro. Na czym polega jego działanie?

POSbistro jest wiodącym producentem nowoczesnych systemów informatycznych wykorzystywanych przez obiekty gastronomiczne. Innowacyjne aplikacje można wykorzystać na urządzeniach mobilnych, co pozwala na bezproblemową i szybką obsługę klientów. Rozwiązania proponowane przez POSbistro sprawdzą się w dowolnej wielkości restauracji, a nawet w sieciach lokali. Elementem wyróżniającym firmę jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych, które mają na celu usprawnić pracę personelu w każdym punkcie gastronomicznym.

Terminal POSbistro – zasady działania

Kelner trzymający w ręku tablet lub smartfon, stojąc przy stoliku klienta, może automatycznie przesłać złożone zamówienie do kuchni, gdzie znajduje się drugie urządzenie mobilne. Wystarczy, że kucharz je odczyta, a zostanie ono przyjęte do realizacji. Kelner nie będzie musiał fatygować się osobiście do kuchni. Pozwoli to zaoszczędzić sporo czasu. Dodatkową zaletą systemu jest możliwość wprowadzania uwag od klienta, np. dotyczących składników, które nie powinny znaleźć się w jego daniu czy innych dodatkowych życzeń.

System działa również w drugą stronę. Gdy kucharz będzie gotowy z wydaniem zamówienia, przesyła drogą elektroniczną do kelnera informację. Przyspiesza to cały proces realizacji zamówienia. Kelner będzie w stanie szybko i bez żadnych problemów obsłużyć wielu gości znajdujących się w restauracji.

Ebook_POSbistro_Food_Truck

Kelner, który wie więcej

Pracownicy restauracji często pytani są przez gości jakie wino czy inny trunek poleciliby do konkretnego dania. Nie wszyscy kelnerzy, szczególnie na początku pracy, są w stanie zapamiętać szeroką ofertę alkoholi serwowanych w restauracji. Obecnie nie będzie to już stanowiło problemu. Dzięki systemowi POS na smartfona, kelner będzie miał wgląd w alkohole pasujące do makaronów, pizzy, steków czy innych dań. Bez trudu pomoże gościowi dokonać najlepszego wyboru.

Dlaczego warto wybrać system na telefon dla restauracji?

Powodów jest wiele. Przede wszystkim tablet dla kelnera z modułem Terminal Mini to rozwiązanie:

  • wygodne,
  • łatwe w obsłudze,
  • zwiększające obroty restauracji,
  • ułatwiające obsługę klientów w szybki sposób,
  • pozwalające na automatyczną komunikację z kuchnią,
  • połączone z urządzeniem fiskalnym i terminalem płatniczym.

Czytaj również: POS dla gastronomii. Mobilny czy tradycyjny?

New Call-to-action

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *