Zatrudnianie obywateli Ukrainy – darmowy e-book dla restauratorów

Tysiące obywateli Ukrainy ucieka ze swojego kraju ze względu na trwającą wojnę i zaczyna szukać pracy, m.in. w Polsce. By pomóc restauratorom w rekrutowaniu tych osób utworzyliśmy nowy e-book, obejmujący najważniejsze informacje o tym jak legalnie zatrudnić obywateli Ukrainy.

Obywatele Ukrainy, którzy po 24 lutego przekroczyli granice Polski mogą skorzystać z szczególnych przepisów Ustawy z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa, by podjąć pracę w naszym kraju. By ułatwić restauratorom i właścicielom lokali gastronomicznych zatrudnianie u siebie uchodźców, utworzyliśmy nowy poradnik.

W e-booku „Zatrudnianie obywateli Ukrainy w polskiej gastronomii” zawarliśmy informacje:

  • Jak legalnie zatrudnić obywatela Ukrainy – informacje dla przedsiębiorców?
  • Jakich dokumentów potrzebuje obywatel Ukrainy, by legalnie pracować w Polsce?
  • Wymagania do pracy w polskiej gastronomii?
  • Gdzie szukać pracowników z Ukrainy?

Mamy nadzieję, że ten e-book pomoże właścicielom lokali gastronomicznych w zatrudnianiu do pracy osób z Ukrainy, które trafiły do Polski i poszukują obecnie zatrudnienia.

Poradnik można pobrać za darmo na naszej stronie lub klikając w banner na dole.

Click me

Na naszym blogu dostępna jest również ukraińskojęzyczna wersja materiału dla obywateli Ukrainy poszukujących pracy w gastronomii. Link do wpisu: Працевлаштування громадян України в Польщі – гастрономія [Безкоштовна електронна книга]

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *