Jak otworzyć restaurację? Nowa checklista z 20 poradami eksperta!

Planujesz otworzyć restaurację? Chcesz stworzyć koncept gastronomiczny, który odniesie sukces i przetrwa lata? Przeczytaj 20 porad okiem eksperta, które pozwolą Ci kompleksowo przeanalizować swój pomysł na biznes!

Otwieranie własnej restauracji to bardzo emocjonujący projekt, ale powinieneś skupić się przede wszystkim na praktycznych aspektach prowadzenia gastronomicznego biznesu. Czy wiesz na jakie kwestie powinieneś zwrócić uwagę? Co tak naprawdę liczy się dla klienta? Czy twoja inwestycja ma szansę na wieloletnią działalność?

Przeczytaj naszą darmową checklistę “Jak otworzyć restaurację? 20 porad okiem eksperta” i dowiedz się na co zwrócić uwagę, przy otwieraniu lokalu gastronomicznego!

Checklistę napisała Joanna Rychwalska, obecnie doradca POSbistro, a dotychczas menedżerka kilku restauracji w Polsce i za granicą. W środku znajdziesz aż 20 porad przed otwarciem restauracji,  m.in. na temat:

  • tworzenia konceptu gastronomicznego,
  • wybierania lokalizacji,
  • układania menu,
  • organizowania pracy załogi,
  • określania docelowego klienta.

Wypełnij poniższy formularz i pobierz checklistę całkowicie za darmo! Zawarte w niej porady pomogą Ci otworzyć restaurację nastawioną na sukces!Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *