Kalkulator prowizji za zamówienia – porównaj oferty i oblicz koszt

Porównaj oferty portali do zamawiania jedzenia i zobacz, który z nich jest dla Ciebie najbardziej opłacalny! Pobierz nasz kalkulator prowizji i dostaw, wprowadź dane i sprawdź jakie rozwiązanie przyniesie Ci najwięcej korzyści!

Nasz kalkulator jest całkowicie DARMOWY. Możesz go pobrać po wypełnieniu formularza na dole strony. 

Wprowadź WŁASNE DANE

Kalkulator pozwala Ci wprowadzić dane dotyczące Twojego biznesu, dlatego otrzymasz spersonalizowane wyliczenia.  Możesz wziąć pod uwagę takie czynniki jak wysokość prowizji, średnią liczbę zamówień i pozostałe koszty, jakie ponosisz przy realizowaniu zamówień w dowozie lub na wynos. 

Dowiedz się, jak całkowite koszty będą wyglądały w Twoim lokalu.

Zyskujesz porównanie najważniejszych FUNKCJI

Wybierając system do zamówień online warto wziąć pod uwagę nie tylko wysokość prowizji. Bardzo ważne są funkcje, które pozwalają na prowadzenie efektywnej pracy, szybką aktualizację menu i budowanie własnej marki. W kalkulatorze znajdziesz spis przydatnych funkcji, które warto sprawdzić w czasie porównania ofert. 

Kalkulator ma formę arkusza kalkulacyjnego – wystarczy, że wprowadzisz do niego kilka danych, a prowizje i koszty automatycznie się przeliczą. 

Nasz darmowy kalkulator prowizji i dostaw możesz pobrać za pomocą poniższego formularza ↓Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *