Największe zalety korzystania z POSbistro w lokalu gastronomicznym

Tym razem będzie trochę o systemach informatycznych w gastronomii. Jeśli masz restaurację lub planujesz dopiero ją otworzyć i nurtuje Cię pytanie – jaki system POS wybrać, śpieszymy z pomocą. Przedstawiamy Ci 5 największych zalet oprogramowania na tablety POSbistro, które już niebawem – mamy taką nadzieję – trafi w Twoje ręce 🙂 Gotowy?

Mobilność

Gastronomia to biznes bardzo dynamiczny i ruchliwy – porusza się tu każdy; kelner biega między stolikami, kucharz zwinnie porusza się po kuchni, a szef stara się być wszędzie po trochu. Pomyśl – gdyby na chwilę zdjąć z nich odpowiedzialność ‘wiecznego biegania’, przy zachowaniu gwarancji, że Twoi klienci będą równie dobrze, a nawet i lepiej obsłużeni? Zrobiłbyś to? Taką możliwość daje POSbistro, ponieważ dzięki wykorzystaniu tabletów, komunikacja między kucharzem, a kelnerem odbywa się drogą elektroniczną. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić czas, zwiększyć rotację stolików, eliminuje pomyłki, a do tego wzmacnia nowoczesny wizerunek lokalu. Dodatkowo szef, zamiast stać nad pracownikami i sprawdzać czy wszystko gra – może równie dobre robić to z dowolnego miejsca na ziemi, ponieważ system działa w tzw. chmurze i daje możliwość podglądu aktualnych danych sprzedażowych, magazynowych i wiele, wiele innych. Może również sam wprowadzać zmiany, które natychmiastowo będą widoczne na ekranach tabletów. Nieźle co?

Opłacalność

Niegdyś systemy POS były uważane za luksus i pozwalali sobie na nie wyłącznie najbogatsi restauratorzy, czy właściciele hoteli. Dziś, dzięki POSbistro – systemy sprzedażowe wchodzą na rynek małej i średniej gastronomii. Dzieje się tak ponieważ, system POSbistro daje zdecydowanie więcej korzyści niż zwykła kasa fiskalna, co od razu zauważają gastronomowie, a do tego jest tani we wdrożeniu. Do uruchomienia aplikacji POSbistro w lokalu na start wystarczy jedynie tablet i drukarka fiskalna – co po podliczeniu kosztów jest zdecydowanie tańsze od tradycyjnych systemów POS. Koszt miesięcznego abonamentu to kwota około 149zł netto, a w cenę wliczone są wszystkie moduły i właśnie to jest największą wartością, ponieważ zarówno mały jak i duży przedsiębiorca może korzystać z tych samych funkcji oprogramowania, a cena zwiększa się wraz z liczbą urządzeń wykorzystywanych w restauracji.

Kontrola

W ramach wyżej wspomnianego abonamentu, każdy właściciel lub manager restauracji otrzymuje dostęp do aplikacji POSowner, która umożliwia kontrolę utargu, rachunków oraz tego czym aktualnie zajmuje się personel. Te informacje można podejrzeć również w panelu administracyjnym do którego dostęp jest nieograniczony –  wystarczy komputer z przeglądarką internetową i nawet będąc na Karaibach możemy mieć realny wpływ na to co dzieje się u nas w lokalu. System POSbistro posiada również szeroki moduł nadawania oraz ograniczania uprawnień w wybranych funkcjonalnościach aplikacji np. cofanie rachunków, raportowanie itp.

Bazy klientów

Jeśli Twój biznes opiera się również na dostarczaniu posiłków do klientów, lub jeśli lubisz prowadzić programy lojalnościowe, to rewolucyjnym narzędziem będzie dla Ciebie własna baza klientów. Zapomnij o zeszycie i wertowaniu palcem po nazwiskach kiedy klient wisi na słuchawce. Dzięki POsbistro dodawanie informacji o klientach jest bardzo szybkie i proste, a ich wyszukiwanie polega na wpisaniu słów kluczowych w wyszukiwarce systemu. Dzięki temu, druczki z adresem dostawy możemy wydrukować w kilka sekund i przekazać dostawcy. Funkcja ta umożliwia również podgląd najczęściej zamawianych potraw przez danego klienta.

Wsparcie

POSbistro wyróżnia się fachową pomocą techniczną i profesjonalnym podejściem do klientów. Oprócz standardowej infolinii telefonicznej, która dostępna jest w ramach abonamentu, POSbistro umożliwia również swoim klientom kontakt mailowy oraz poprzez okienko czat na swojej stronie. Dodatkowo każdy z posiadaczy aplikacji posiada dostęp do zakładki “Pomoc” gdzie znajdzie odpowiedź na najbardziej nurtujące go pytania – głównie techniczne. Warto dodać, że system został zaprojektowany ze szczególnym uwzględnieniem zasad użyteczności, co czyni go bardzo intuicyjnym, wynikiem czego jest fakt, że pracownicy oraz managerowie nie potrzebują wiele czasu aby nauczyć się go obsługiwać.

Powyżej przedstawiliśmy tylko 5. największych korzyści, jakie już teraz zapewniamy naszym klientom. POSbistro to jednak o wiele więcej niż powyżej. Jeśli masz do nas pytania, napisz lub zgłoś się po darmowy dostęp, aby móc samemu się przekonać jak proste i niezawodne jest nasze oprogramowanie 🙂

Tutaj zamów demo

*Nie wymagamy konieczności podpięcia karty kredytowej przy wypełnieniu formularza demo. Wersja testowa jest zupełnie darmowa.

Autor: Izabela Głód

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *