Targi Euro Gastro 2017. Czyli POSbistro integruje się na maxa!

Aktywnie, ciekawie oraz inspirująco. Tak właśnie było podczas targów EuroGastro 2017, gdzie po raz kolejny mieliśmy okazję przedstawić nasze rozwiązanie, czyli system POSbistro.

 

To dzięki naszym klientom, wieść o jego niezawodności oraz nowoczesności szybko rozprzestrzenia się wśród osób związanych z gastronomią. Z wielkim entuzjazmem patrzymy, jak z roku na rok odwiedzających nasze stoisko jest coraz więcej.

 

Targi to doskonałe miejsce na to, aby zaprezentować nowości, premiery, wszystko to nad czym pracowało się przez ostatni czas. Postanowiliśmy więc zaprosić do współpracy naszych zaufanych partnerów, aby wspólnie zaprezentować zintegrowane rozwiązania. Kto był z nami?

 

RK – Technology to firma specjalizująca się w rozwiązaniach typu Smart Signage. Jako oficjalny partner Samsunga wyposaża rynek HoReCa we wszelkiego typu wyświetlacze oraz monitory. Wyróżnia ich profesjonalizm, doświadczenie, a także atrakcyjne oferty cenowe. RK – Technology wsparło nas w prezentacji rozwiązań typu:

 

  • Moduł kuchnia (KDS)

  • Moduł numerków zamówień

  • Moduł prezentacji

  • Ścianka tv

[banner id=”5344″]

EZ Universe to polsko-amerykańska firma, której specjalnością są systemy monitoringowe. Dzięki naszej integracji, możliwe jest wyszukiwanie nagrań z lokalu po numerze rachunku. Takie rozwiązanie znacznie skraca czas wyszukiwania materiału oraz daje właścicielowi możliwość pełnej kontroli nad tym co dzieje się w lokalu. Oprócz kamer standardowych EZ Universe w swej ofercie posiada również kamery nagrywające w 360 stopni – co daje wielkie możliwości, zwłaszcza właścicielom średnich i dużych obiektów gastronomicznych czy hotelowych. Całe rozwiązanie wsparte jest również aplikacją, na której w czasie rzeczywistym pojawiają się najważniejsze informacje.   

[banner id=”5346″]

NoaTech jest to producent urządzenia RetailBox, które służy do automatyzacji obsługi gotówki. Co to oznacza? W dużym uproszczeniu, dzięki RetailBox osoba realizująca zamówienie nie dotyka fizycznie pieniędzy, ani karty płatniczej – wszystko robi za nią to urządzenie. Maszyna może przyjąć gotówkę, a także wydać resztę. Szybko i bezbłędnie radzi sobie również z płatnością kartą. To świetne rozwiązanie dla lokali/obiektów, które potrzebują zoptymalizować procesy przyjmowania płatności, aby zaoszczędzić czas np. food trucki.

[banner id=”5348″]

Posnet to producent m.in. drukarek fiskalnych dla sektora handlowego. Podczas targów EuroGastro 2017 zaprezentowaliśmy nowy model drukarki Posnet TRIO, który jest niebywale funkcjonalny oraz użyteczny zwłaszcza w sektorze gastronomicznym. Drukarka posiada wmontowany stojak na tablet oraz możliwość komunikacji z nim przez Bluetooth, dlatego też niezawodnie działa z POSbistro. To przełomowa i rewolucyjna drukarka fiskalna, która już niebawem zagości w progi niejednej gastronomii.

 

[banner id=”5352″]

 

Interesuje Cię rozwiązanie naszego partnera?

Napisz do nas na kontakt@posbistro.com a my przedstawimy Ci szczegółową ofertę.

[banner id=”5004″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *