W jakim kierunku podąża gastronomia? Nowy podcast z ekspertem rynku HoReCa – Tomaszem Tomasikiem

W nowym odcinku podcastu dla gastronomii Gastro Insight rozmawiamy z ekspertem rynku HoReCa – Tomaszem Tomasikem o trendach, zmianach i największych wyzwaniach gastronomii.

Tomasz Tomasik zdobywał doświadczenie w gastronomii już od 2002, zarówno w Polsce (Zbliżenia, Trattoria Soprano, Trocadero, De Facto), jak i za granicą (Ettington Park Hotel, Heritage Motor Centre, Charlecote Pheasant, Royal Shakespeare Theatre, Best Western Grosvenor).

Poza doświadczeniem związanym z gastronomią jest certyfikowanym międzynarodowym trenerem sprzedaży. Wraz z innymi ekspertami MAKRO prowadzi doradztwo biznesowe dla firm z branży gastronomicznej. Więcej informacji o konsultacjach gastronomicznych TUTAJ.

W nowym odcinku podcastu POSbistro, rozmawiamy z panem Tomaszem o trendach we współczesnej gastronomii, zmianach, jakie wywarła pandemia i największych wyzwaniach, z jakimi muszą się mierzyć biznesy gastronomiczne. Zapraszamy do odsłuchania odcinka!

Zachęcamy do śledzenia nowych odcinków pojawiających się w naszym podcaście “Gastro Insights”. Jest to podcast skierowany do osób chcących rozwijać swoją gastronomię, w którym gościmy osoby związane z rynkiem gastronomicznym, by podzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniami z gronem naszych słuchaczy.

Śledź nasz biznesowy podcast o gastronomii na:
Spotify 👉 https://open.spotify.com/show/7mZ99t8Ko3jFRW72SR3yP0?si=xkpuCx7DQr25mdaoPayUuQ&dl_branch=1
Simplecast 👉 https://gastro-insights.simplecast.com/

Szukasz systemu dla gastronomii, który pozwoli Ci przyspieszyć pracę, ułatwić kontrolę pracowników i stanów magazynowych oraz sprzedaż jedzenia przez internet? Poznaj system POSbistro! Pobierz darmowe DEMO i testuj profesjonalne oprogramowanie dla gastronomii przez 14 dni! Kliknij w banner poniżej.

New call-to-action

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *