Wydarzenia gastronomiczne w ostatnim kwartale 2018

Prowadzisz restaurację, pub, bistro? Chcesz poznać aktualne trendy obowiązujące w branży? A może pragniesz pozyskać nowych klientów? Udaj się na targi gastronomiczne. Poniżej prezentujemy ważniejsze imprezy, które warto uwzględnić w firmowym grafiku.

Wśród wydarzeń gastronomicznych ciekawie zapowiadaja się m.in.:

Międzynarodowe Targi Poznańskie POLAGRA GASTRO (1 – 4 października, Poznań)

W wydarzeniu rokrocznie bierze udział kilkuset wystawców z branży. W trakcie targów gastronomicznych zaprezentowane zostaną trendy dotyczące wyposażenia ośrodków wypoczynków, sprzętów i rozwiązań technologicznych.  Jak co roku odbędą się również pokazy kulinarne, warsztaty, szkolenia. Interesująco zapowiada się też konkurs Kulinarny Puchar Polski.

Wine Expo Poland i Warsaw Oil Festival (26 – 27 października, Warszawa)

Targi gastronomiczne gromadzą koneserów wina i miłośników zdrowego odżywiania. Uczestnicy zyskają okazję, by poznać trendy na kolejny sezon. Zaprezentowane zostaną także sprzęty i akcesoria, np. korki, otwieracze, nalewaki, stojaki, termometry. Kluczowym punktem wydarzenia będą degustacje wykwintnych trunków, m.in. win stołowych i deserowych, szampanów, sherry, porto, prosecco.

Green

Targi HORECA / Gastrofood  / ENOEXPO  (7 – 9 listopada, Kraków)

Wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem i wieloma pozytywnymi opiniami. Impreza skupia blisko 400 wystawców z całego świata. Zwiedzający zobaczą najnowsze rozwiązania stosowane w branży gastronomicznej, a także będą uczestniczyć w konferencjach i warsztatach. Interesująco zapowiadają się także Międzynarodowe Targi Wina (odbywające się równolegle w sąsiedniej hali). – Targi HORECA to zdecydowanie jedna z największych i najlepszych imprez targowych w Polsce, która z powodzeniem wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń dla branży gastronomicznej. Setki wystawców, ale przede wszystkim tysiące wspaniałych odwiedzających mocno związanych z branżą – ocenia Marcin Wajda, wystawca z firmy Winterhalter Polska.

Wydarzenia gastronomiczne stanowią obowiązkowy punkt w kalendarzu przedsiębiorców. Imprezom towarzyszą ciekawe inicjatywy. W zeszłym roku ogromną popularność zyskała, organizowana przez POSbisto, Randka z ekspertem. Były to bezpłatne konsultacje ze specjalistami z branży, które odbyły się w ramach EuroGastro.  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ważniejszych targów, zapoznaj się z naszym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *