DirectBistro – nowa, wzbogacona platforma do zamawiania jedzenia online

Zmieniamy się dla Ciebie! Już niedługo wystartujemy z platformą internetową DirectBistro. Twoi klienci będą mogli wygodnie zamawiać ulubione dania również z poziomu przeglądarki internetowej – poprzez portal lub Twoją własną stronę www. 

Pandemia koronawirusa pokazała, że sprzedaż przez aplikacje mobilne i platformy www znacząco pomaga restauracjom się utrzymać i stale generować przychody, a często jest jedynym sposobem na pozyskanie zamówień. W razie przedłużającego się okresu kwarantanny, a co za tym idzie ograniczeń wprowadzonych przez rząd, wdrożenie takiego kanału sprzedaży jest konieczne. Dlatego, by jeszcze bardziej ułatwić użytkownikom składanie zamówień online przez DirectBistro, zdecydowaliśmy się rozbudować naszą aplikację o wersję webową. 

Co znajdziesz w DirectBistro?

Samodzielne wprowadzanie menu

 Dużym plusem DirectBistro jest również to, że sam możesz wprowadzać menu i w dowolnie je modyfikować, bez czekania na akceptację. Aplikacja pozwala też stworzyć własny program lojalnościowy.

Vouchery

DirectBistro umożliwia dodawanie do menu voucherów, które mogą zostać przeznaczone na dowolny cel. Restauracje wykorzystują je m.in. do zbierania środków na utrzymanie lokalu, finansowania posiłków dla lekarzy lub oferowania specjalnych pozycji menu, takich jak np. karton butelkowanego piwa. O pomysłach restauratorów na wykorzystanie voucherów można przeczytać w naszych poprzednich artykułach:

Pub Jabeerwocky sprzedaje swoje piwa w kartonach!

Kup voucher na posiłek dla lekarza w krakowskim Warsztat Restaurant & Cafe.

Strona www

Niebawem odbędzie się premiera wersji webowej DirectBistro, dzięki której będzie można jeszcze wygodniej zamawiać dania na dowóz lub na wynos, a także specjalnego widgetu Virtual Menu, który pozwoli restauratorom sprzedawać online również na swojej stronie.

Virtual Menu

Oferta specjalna – ALL in ONE

Jako producent wiodącego oprogramowania mobilnego dla gastronomii, zawsze staramy się dostarczyć naszym klientom rozwiązania, które w znaczący sposób ułatwiają i usprawniają ich pracę. Wobec aktualnej, wyjątkowo trudnej sytuacji dla branży gastronomicznej, postanowiliśmy nawiązać współpracę z innymi firmami, aby stworzyć kompleksową usługę dla restauratorów. Wraz z Makro Polska i firmami kurierskimi, takimi jak np. Stava jesteśmy w stanie wspomóc cały proces obsługi zamówień składanych online – od tworzenia list zakupów i dostarczania towarów do lokali, przez wykorzystanie aplikacji mobilnych do obsługi zamówień, aż po dowóz jedzenia do klienta.

Bezdotykowe płatności i dostawa

DirectBistro obsługuje bezdotykowe płatności, najchętniej wybierane w czasie trwania pandemii –  Twoi klienci mogą zrealizować płatność za pomocą serwisu Przelewy24 lub BLIKa. Ponadto, stosując się do nowych standardów bezpieczeństwa, wprowadziliśmy możliwość zaznaczenia opcji “dostawy bez kontaktu”, dzięki czemu kurier wie w jaki sposób dostarczyć klientowi posiłek.

Nasza aplikacja DirectBistro jest stale ulepszana, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby restauratorów i klientów gastronomii. Wiele lokali zdecydowało się sprzedawać online dopiero po wprowadzeniu ograniczeń i wraz z DirectBistro zaczęło sprawnie realizować zamówienia na dowóz i na wynos. Czas wdrożenia może być bardzo krótki, a konfiguracja konta jest realizowana nawet w 24H! 

Na bazie platformy DirectBistro stworzyliśmy usługę Virtual Menu rozwiązanie do sprzedaży własnymi kanałami – Facebookiem i stroną WWW restauracji. Dowiesz się więcej klikając w poniższy banner Virtual Menu.

New call-to-action

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

One thought on “DirectBistro – nowa, wzbogacona platforma do zamawiania jedzenia online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *