Czym wyróżnia się POSbistro? Podstawy, które powinieneś znać zanim kupisz system pos.

Czy gastronomia zawsze była tak nowoczesna jak dzisiaj? Oczywiście, że nie. Masowa fiskalizacja, a co za tym idzie, również komputeryzacja tego segmentu rozpoczęła się 2015 roku, kiedy to zaczęły obowiązywać zwolnienia z korzystania z kasy fiskalnej. Przedsiębiorcy zaczęli więc szukać rozwiązań, które będą najlepsze dla ich biznesu. Mniej więcej od tego momentu zaczęły pojawiać się na rynku rozwiązania, znacznie bardziej zaawansowane od kas fiskalnych, a nawet tradycyjnych POSów, i co ciekawe – znacznie korzystniejsze cenowo. Pierwszym takim innowacyjnym systemem sprzedażowym była aplikacja POSbistro, na którą dziś decyduje się coraz więcej przedsiębiorców.

Sprawdź szczegóły

Dlaczego POSbistro jest lepsze od innych rozwiązań, które oferuje polski rynek?

  • POSbistro jest przede wszystkim tańsze we wdrożeniu niż tradycyjne POSy. Na start potrzebne są jedynie dwa urządzenia; tablet i drukarka fiskalna. Restaurator nie musi ponosić również kosztów związanych z zakupem pudełkowego rozwiązania – ponieważ POSbistro rozlicza się ze swoimi klientami na zasadzie abonamentu. Zasada jest prosta: korzystasz – płacisz, nie korzystasz – nie płacisz.
  • Nieważne, jakich rozmiarów posiadasz biznes, w POSbistro korzystasz ze wszystkich modułów bez dodatkowych opłat. Także wszelkie aktualizacje systemu, są dostępne dla wszystkich użytkowników. Takie podejście sprawia, że klienci POSbistro mają gwarancję dostępu do zawsze aktualnej wersji systemu i mogą cieszyć się bogactwem ich funkcji.
  • Dzięki wykorzystaniu mobilnych urządzeń, komunikacja kelnera z kuchnią odbywa się drogą elektroniczną (tablety, wyświetlacze, drukarki), co znacznie przyspiesza obsługę gości w lokalu. Eliminuje również pomyłki związane np. z nieczytelnym pismem kelnera. Co ciekawe, dzięki oprogramowaniu POSbistro, które jest zintegrowane z wieloma rozwiązaniami płatniczymi, całość transakcji – od momentu przyjęcia rachunku, do jego finalizacji – może odbywać się bezpośrednio przy stoliku (nawet w ogródku, piwnicy, czy na dodatkowej kondygnacji). Urządzenia sprzedażowe POSbistro są na tyle małe, że spokojnie mieszczą się w zapasce kelnera.
  • POSbistro działa w chmurze, co oznacza, że jest w pełni mobilne, zarówno z poziomu sprzedaży jak i kontroli – właściciel może dosłownie wszędzie sprawdzać co dzieje się w jego lokalu, a także wprowadzać zmiany i kontrolować np. magazyn.
Przejdź do biblioteki

POSbistro stało się odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, ponieważ jest to idealny produkt dla osób, które chcą czegoś więcej niż kasa fiskalna, przy czym tradycyjny system POS jest dla nich zbyt drogi. POSbistro posiada również spore zaplecze w postaci zadowolonych klientów, którzy cenią sobie jego nowoczesność i niezawodność. Zobaczcie sami:

Przetestuj POSbistro w swoim lokalu nawet przez 14 dni za darmo. 👇

New call-to-action

7 thoughts on “Czym wyróżnia się POSbistro? Podstawy, które powinieneś znać zanim kupisz system pos.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *